Strony www

Projektowanie stron www

Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych dla Firm oraz Klientów indywidualnych

  • Kontakt ze mną

Jeśli chcesz by Twoja firma prezentowała się wyjątkowo, a dzięki niej zyski oraz zainteresowanie rosło to dobrze trafiłeś.

  • Projektowanie – strona www jako odpowiedź na Twoje potrzeby

Twoje potrzeby bardzo mnie interesują, zaczynając od poznania branży, w której porusza się Twoja firma i opracowujemy pomysł na stronę która odniesie sukces! Podkreślenie wątków w stronie na najważniejsze dla Ciebie elementy i opracowanie spójnej koncepcji strony www jest bardzo ważne, ponieważ Twoja strona internetowa musi idealnie spełniać wszystkie funkcje. Dlatego etap projektowania to główny i wyjątkowo kreatywny etap tworzenia. Motyw i dusza strony www będzie idealnie dopasowany do profilu Twojej działalności oraz stanie się pełną odpowiedzią na oczekiwania Twoich nowych klientów.

  • Tworzenie strony www

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w czasach gdy internet stał się najpopularniejszym medium reklamowym strona internetowa nabrała jeszcze większego znaczenia. Sprawię by Państwa strona internetowa najlepiej spełniała swoje funkcje, zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.

  • Twój sukces = Mój sukces!

Urozmaicę Twoją stronę za pomocą najnowszych technologii wizualnych oraz programistycznych. Prezentacja Twojej firmy w wirtualnym świecie może mieć wybraną formę – aby była skuteczna. Jeżeli strona ma spełniać funkcje głównie informacyjną, wtedy nacisk kładziemy na czytelność strony, natomiast w części prezentacyjnej możemy wykorzystać możliwości nowych mediów. Należy też mieć na uwadze główny cel strony -przedstawienie oferty w przystępny i atrakcyjny sposób.